ÖVRIGT / Speglar / Pigtittare 5486105
nr 548 6105
1800-tal, björk, höjd: 49
Kondition: skada; spricka; repa; nagg eller slitage
Utrop:
100 kr
Såld:
150 kr
måndag 27 oktober 2008
kl 16:48:35
27/10 13:38:01
100 kr
27/10 16:11:38